Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Рядок 13 податкової декларації з ПДВ: коли відображаємо коригування податкового кредиту

2 липня 2016 р.

Відповідно до п. 5 розділу І Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість , затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 (далі – Порядок), платники податку, які згідно зі ст. 209 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі – ПКУ) застосовують спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації з ПДВ «0110», подають податкову декларацію з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123», яка є невід’ємною частиною звітності за відповідний звітний період. До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спеціального режиму, установленого ст. 209 ПКУ.
Підпунктом 4 п. 4 розділу V Порядку передбачено, що у рядку 13 податкової декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» відображається коригування податкового кредиту, пов’язане з використанням раніше придбаних товарів/послуг, необоротних активів частково для виготовлення сільськогосподарськими підприємствами сільськогосподарських товарів/послуг, а частково для виготовлення інших товарів/послуг.
Таке коригування проводиться, виходячи з балансової (залишкової) вартості необоротних активів та вартості залишків товарів, що використовуються чи підлягають використанню в сільськогосподарському виробництві, що склалися станом на початок звітного (податкового) періоду, відповідно до частки використання таких товарів/послуг, необоротних активів в операціях сільськогосподарського виробництва та в інших операціях (для сільськогосподарських підприємств, виходячи з питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг, розрахованої відповідно до вимог пункту 209.15.1 статті 209 розділу V Кодексу): при зміні напряму використання товарів/послуг, необоротних активів та при реєстрації сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування.

Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області 

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Stroka-13-nalogovoj-deklaracii-po-NDS-kogda-otrazhaem-korrektirovku-nalogovogo-kredita

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!