Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Вартісні показники у податковій накладній: округляємо правильно

30 серпня 2016 р.

ДФС у листі від 10.08.16 р. №17270/6/99-99-15-03-02-15 зазначає, що усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються у гривнях з копійками. Це передбачено п. 4 Порядку № 1307.
При цьому п. 16 Порядку № 1307 визначено, що графа 7 «Ціна постачання одиниці товару/ послуги без урахування ПДВ» податкової накладної заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.
У той же час обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 ПН, Порядком не визначено.
Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у рядках V - IX податкової накладної.
Якщо внаслідок добутку показників граф 6 та 7 ПН отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, розрахунок вартісного показника вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Stoimostnye-pokazateli-v-nalogovoj-nakladnoj-okruglyaem-pravilno.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!