Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Стимулююче регулювання теплопостачальників

18 жовтня 2013 р.

Відповідно до Закону «Про природні монополії» затверджено Порядок визначення регуляторної бази активів суб`єктів природних монополій, що здійснюють господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Встановлено: механізм визначення регуляторної бази активів ліцензіатів, групи активів, що входять до складу регуляторної бази, строки їх корисного використання та метод нарахування амортизації для розрахунку необхідного доходу від здійснення діяльності з транспортування теплоенергії на принципах стимулюючого регулювання.
Облік регуляторної бази активів щодо транспортування теплоенергії ведеться окремо від інших видів ліцензованої діяльності. При цьому, облік регуляторної бази активів, введених до переходу на стимулююче регулювання, ведеться окремо від обліку регуляторної бази активів, введених після такого переходу.
У складі регуляторної бази активів враховуються власні та отримані на умовах фінансового лізингу об`єкти і орендовані цілісні майнові комплекси, які віднесені до складу основних засобів, основні засоби, отримані на праві господарського відання чи праві оперативного управління, інші необоротні матеріальні активи, а також нематеріальні активи, що безпосередньо використовуються ліцензіатом для здійснення діяльності з транспортування теплоенергії. Регуляторна база активів ліцензіата обліковується за первісною та залишковою вартістю і визначається на початок кожного року регуляторного періоду як зміна з дати переходу до стимулюючого регулювання вартості та складу активів відповідно до п. 2.5 р. II Методики формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання.

Постанова Нацкомпослуг від 20.09.13 р. № 169 набуде чинності з дня опублікування (готується до опублікування в «Офіційному віснику України» від 22.10.13 р. № 78).


Новини за темою:

Коли не потрібна ліцензія на виробництво теплоенергії?

Оцінка активів суб’єктів природних монополій

Граничний дохід у сфері тепло- та водопостачання

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!