Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Статформа № 1-послуги (квартальна): покрокове заповнення

1 лютого 2017 р.

Держстат у листі від 30.11.16 р. № 17.4-12/28 надала роз'яснення щодо заповнення показників форми державного статистичного спостереження N 1-послуги (квартальна) "Звіт про обсяги реалізованих послуг" (далі - форма).
Форма охоплює результати діяльності підприємств, відокремлених підрозділів підприємств, для яких основним видом економічної діяльності є надання послуг, класифікованих у секціях КВЕД Н Транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність, I Тимчасове розміщування й організація харчування, J Інформація та телекомунікації, L Операції з нерухомим майном, M Професійна, наукова та технічна діяльність, N Діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, P Освіта, Q Охорона здоров'я та надання соціальної допомоги, R Мистецтво, спорт, розваги та відпочинок, розділах 95, 96 секції S Надання інших видів послуг.
Показники розділу I містять інформацію за кожний квартал звітного року окремо та не включають величину коригування за попередні квартали; розділу ІІ - в цілому за рік, що передує звітному.
Значення показників розділів І та ІІ форми мають формат представлення в числах з одним десятковим знаком (після коми).
Дані показників форми ґрунтуються на даних документів первинного обліку:
1) розрахункових квитанцій, касових та товарних чеків, квитків на проїзд у громадському транспорті, нарядів-замовлень, замовлень-зобов'язань тощо;
2) даних первинних документів, які відображаються на рахунках бухгалтерського обліку відповідно до Інструкції про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженої наказом Мінфіну від 30.11.99 р. № 291 (зі змінами), та Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку, затверджених наказом Мінфіну від 29.12.2000 р. № 356, а саме рахунків:
- 70 "Доходи від реалізації";
- 71 "Інший операційний дохід";
- 74 "Інші доходи";
- 80 "Матеріальні витрати";
- 84 "Інші операційні витрати";
- інших рахунків;
- Журнал 6 "Облік доходів і результатів діяльності".
3) даних первинних документів, які відображаються на рахунках бухгалтерського обліку, зокрема:
-
32 "Рахунки в казначействі" субрахунок 323 "Спеціальні реєстраційні рахунки для обліку коштів, отриманих як плата за послуги";
- 71 "Доходи спеціального фонду" субрахунок 711 "Доходи за коштами, отриманими як плата за послуги";
- 81 "Видатки спеціального фонду" 811 "Видатки за коштами, отриманими як плата за послуги";
- інших рахунків.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Poshagovoe-zapolnenie-formy---1-uslugi-kvartalnaya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!