Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Стажування студентів: на підставі яких документів нараховувати зарплату?

6 жовтня 2014 р.

Відповідно до чинного законодавства студенти (учні), які здобули професію (кваліфікацію), можуть проходити стажування на підприємствах, організаціях, установах на підставі договорів про стажування, які передбачають можливість виконання професійних робіт.

Роботодавець забезпечує оплату виконаних робіт на підставі акта здавання-приймання робіт. У такому випадку заробітна плата та інші виплати не виплачуються, а також не надаються щорічні відпустки.

У разі, якщо стажування студента (учня) проводиться з метою набуття ним досвіду практичної роботи, а програма стажування передбачає тільки виконання ним професійних завдань та обов`язків на посаді, що відповідає здобутій професії (кваліфікації), студент (учень) може проходити стажування на підставі строкового трудового договору, укладеного з роботодавцем.

При укладанні трудового договору працівник знаходиться із відповідним суб`єктом у трудових відносинах, у цьому випадку йому виплачується заробітна плата та інші виплати, надаються відпустки в порядку і на умовах, визначених законодавством.

Лист Мінсоцполітики від 07.03.14 р. № 300/039/97-14.

 

Новини за темою:

Змінився Порядок надання пільгового проїзду студентам та учням

Внесено зміни до Умов прийому до ВНЗ України у 2014 році

До 1 жовтня студенти повинні подати документи, що підтверджують право на відстрочку від призову

У новий навчальний рік входимо з новим Законом про вищу освіту

Виплати добових студентам за період виробничої практики

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!