Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Довідки про чисельність працюючих осіб з інвалідністю видаватимуть по оновленій процедурі

20 лютого 2017 р.

Наказ Мінсоцполітики від 28.12.16 р. № 1622 внесено зміни, якими викладено у новій редакції Порядок видачі довідки про чисельність працюючих інвалідів (нова назва документу - Порядок видачі довідки про чисельність працюючих осіб з інвалідністю).
Цей Порядок регулює видачу відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів довідок про чисельність працюючих осіб з інвалідністю, які мають основне місце роботи на підприємстві, установі, організації, у тому числі підприємстві, організації громадської організації інвалідів, їх відокремлених підрозділах (далі - підприємство, організація), а також у фізосіб, які використовують найману працю, виходячи з середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу.
Підприємства, організації, а також фізособи, які використовують найману працю, для отримання довідки відповідно до свого місцезнаходження подають до відділення Фонду такі документи:
- заяву;
- звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за попередній рік за формою 10-ПІ;
- список працюючих осіб з інвалідністю.
У разі якщо підприємства, організації та фізособи зареєстровані менше року, звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів подається ними за весь період діяльності, але не менше ніж за один звітний квартал.
Подані документи реєструються в журналі реєстрації виданих довідок про чисельність працюючих осіб з інвалідністю.
Відділення Фонду після опрацювання поданих документів протягом 10 днів після їх реєстрації видають довідку про чисельність працюючих осіб з інвалідністю за встановленою формою.
Довідка видається безоплатно.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnovlena-procedura-vydachi-spravok-o-chislennosti-rabotayushhix-lic-s-invalidnostyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!