Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Створено Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та переселенців

25 квітня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 20.04.16 р. № 299 " Питання діяльності Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб".
Прийняття відповідної постанови викликане необхідністю оперативного реагування на існуючі проблеми та загрози, що зумовлені проведенням антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей, а також тимчасовою окупацією територій України.
Статус існуючих інституцій, діяльність яких спрямована на відновлення та розбудову миру на сході України, а також реінтеграцію окупованих територій України, не дозволяв у повному обсязі виконувати необхідні завдання у зв'язку з недостатнім обсягом повноважень.
Тому виникла необхідність утворення органу державної влади, який забезпечить формування та реалізацію державної політики у сфері відновлення та розбудови миру на постраждалих внаслідок конфлікту територіях та реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Відтак, постановою Верховної Ради України від 14.04.16 р. № 1097 до складу Уряду введено посаду Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.
Наступним кроком стало утворення Урядом відповідного Міністерства шляхом реорганізації існуючих інституцій - Державного агентства з питань відновлення Донбасу та Державної служби з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sozdano-Ministerstvo-po-voprosam-vremenno-okkupirovannyx-territorij-i-pereselencev.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!