Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Угода про асоціацію з ЄС: які зміни відбулися в українській економіці

19 травня 2016 р.

Українська економіка зазнала серйозних ударів протягом останніх років, проте були зроблені певні кроки на розвиток та інтеграцію українських виробників до європейських ринків. Головним таким кроком стала Угода про асоціацію з ЄС. Що вже змінилося, та яких змін варто очікувати?
З 1 січня 2016 року в Україні офіційно почала діяти поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) з ЄС.
Але фактично багато економічних положень Угоди про асоціацію запрацювали ще до того. Від весни 2014 року діяли автономні торговельні преференції Євросоюзу, з листопада 2014 застосовуються положення Угоди про економічну та галузеву співпрацю.
Тому вже зараз можна не тільки обговорювати можливості, але й аналізувати перші наслідки запровадження Угоди для економіки України.
Угода впливає на експорт, на імпорт (останній можна буде оцінити лише за результатами 2016 року), на прямі іноземні інвестиції та інші канали надходження капіталу. Вплив на економічні відносини всередині країни стосується бізнес-клімату, конкурентоспроможності, продуктивності тощо.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Soglashenie-ob-associacii-s-ES-kakie-izmeneniya-proizoshli-v-ukrainskoj-ekonomike.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!