Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Соціальне страхування для підприємців-єдиноподатників: труднощі перехідного періоду

23 березня 2016 р.

Лист Виконавчої дирекції ФСС з ТВП від 15.03.16 р. № 2.4-17-410
Фахівці ФСС з ТВП нагадали, що із 01.01.2016 приватні підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які проводять незалежну професійну діяльність, вилучені з переліку платників, які мають право на добровільну сплату ЄСВ. Тому таких осіб переведуть в реєстр страхувальників ФСС з ТВП до категорії страхувальників на загальних підставах. А осіб, які обліковувались в Державному реєстрі соціального страхування, переведуть в реєстр страхувальників по мірі їх звернень до ФСС з ТВП із заявами-розрахунками на фінансування матеріального забезпечення.
При цьому до моменту наповнення Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відомостями про суми ЄСВ розрахунок матеріального забезпечення для незалежних профдіячів та підприємців-єдиноподатників будуть здійснювати із розміру мінімальної зарплати.
З метою контролю за коштами ФСС з ТВП до заяви-розрахунку необхідно додавати довідку з територіального фіскального органу про сплату ЄСВ або копію квитанції про сплату ЄСВ, а також копію листка непрацездатності.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Socialnoe-straxovanie-dlya-predprinimatelej-edinonalozhnikov-trudnosti-perexodnogo-perioda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!