Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Власний бізнес з нуля: покрокова інструкція для початківців

19 липня 2016 р.

Почати власний бізнес з нуля - міф чи реальність? Ну, от уявімо, що в один прекрасний день вам захотілося змінити своє життя: відкрити власну справу, втілити свої мрії в реальність, робити те, що приносить задоволення, і отримувати за це непоганий дохід. Перш, ніж стартувати, давайте розберемося, що ще, крім бажання, необхідно для розвитку своєї справи.

Крок 1. Визначтеся, навіщо ви вирішили відкрити свій бізнес
Якщо ви вже задумалися над тим, як орендувати приміщення і плануєте підшукувати персонал, значить ви вже знаєте відповідь на питання: навіщо відкривати свій бізнес? Але в разі, коли ви ще не вирішили, яку мету перед собою ставите, то варто задуматися, чи дійсно вам це потрібно.
Є випадки, коли люди починають власну справу не для себе, а щоб догодити іншим. Такі проекти приречені на провал. Наприклад, чоловік відкриває власний салон краси, вкладає купу грошей, часу і сил. А пізніше вимальовується справжня мета - не втілити прибуткову ідею і розвивати своє дітище, а, наприклад, задовольнити бажання дружини. Відразу можна сказати, що так справи не робляться.
Дуже важливо, щоб саме ви були зацікавлені у відкритті бізнесу і вірили в свої сили, а не робили це заради кого-то або на зло.

Крок 2. Головне - це мета і план, а точніше їх наявність
Прекрасно, коли бізнес-ідея не тільки буде приносити прибуток, а й дарувати натхнення. Наприклад, жінка, яка дуже любить дітей і має педагогічну освіту, відкриває власну мовну школу. Як результат, ця ідея буде втілювати її устремління і мрії.
Головне, щоб мета була, неважливо чи буде це отримання задоволення від роду діяльності або ж отримання прибутку. А ще дуже добре, коли у людини є чіткий план, як її досягти.

Крок 3. Підготовчий етап: переглядаємо всі складові
Вивчаємо ідею

Свою справу потрібно любити, незалежно від послуг, які ви збираєтеся надавати. Мотивація, позитивний настрій, віра у власні сили - запорука успіху бізнес-ідеї.
аналізуємо можливості
Важливо усвідомити, чи зможете ви втілити свою ідею в реальність, і яким чином. Адже дуже часто люди вже на першому етапі роблять помилку, коли вибирають сферу, в якій погано орієнтуються. А потім шукають фахівців, які б допомогли в роботі. У цьому випадку успіх бізнесу вже залежить не від вас, а від сторонніх людей, які пропоную вам свої послуги на платній основі.
Тому потрібно враховувати не тільки фінансові можливості, але також наявність необхідних знань і досвіду.
Визначаємося з бізнес-сферою
Основне завдання бізнесу - продаж товару і отримання прибутку. Ось тому потрібно чітко визначитися, чим ви будете займатися, тобто, що продавати. Якщо ви хочете надавати послуги, проаналізуйте витрати, ризики і приблизну прибуток. Дуже добре, коли ви зможете запропонувати ексклюзив, тоді це дає додаткові шанси на успіх. Якщо ви плануєте продавати товар, то вивчіть свого споживача і попит на ринку в даний момент.
Працюйте для клієнтів
Важливо мати уявлення, чи зможе ваш товар або послуга задовольнити всі вимоги потенційних клієнтів. Чим ви кращі за інших?
В умовах сучасності існує така практика, як вивчення конкурентів зсередини. Підприємці часто влаштовуються в уже існуючі компанії-лідери на ринку. Вони пізнають секрети, отримують корисний досвід і вчаться на чужих помилках. А потім вони відкривають власний бізнес, використовуючи набуті знання та свій інтелект.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://hyser.com.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sobstvennyj-biznes-s-nulya-poshagovaya-instrukciya-dlya-nachinayushhix.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!