Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Знову тестовий режим блокування ПН/РК: проект вже в Раді

18 вересня 2017 р.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7115 «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних». Сам текст проекту поки що відсутній.
Крім того, на сайті Мінфіну розміщено заклик до Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики «утриматися від реєстрації законопроектів, які можуть поставити під загрозу роботу автоматичного реєстру відшкодування ПДВ».
Але в українському законодавстві не існує норми, яка б дозволяла будь-кому в країні «утримуватися від реєстрації законопроектів» народних депутатів. Такі дії були б прямим і грубим порушенням Закону від 10.02.10 р. № 1861-VI «Про Регламент Верховної Ради України» (ст. 89), Закону від 17.11.92 р. № 2790-XII «Про статус народного депутата України» (ст. 12) та Конституції України (ст. 93). Відповідно заклик до вчинення таких незаконних дій від органу виконавчої влади не може викликати жодної іншої реакції, крім здивування.
А побоювання Мінфіну щодо наміру Верховної Ради зашкодити роботі реєстру та системі моніторингу ризиків є необґрунтованими.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!