Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Служба зайнятості і Рада підприємців будуть співпрацювати

22 березня 2016 р.

21 березня Державна служба зайнятості та Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України підписали Меморандум про співпрацю, яким передбачено активізація роботи по легалізації праці та укомплектування вакансій.
Меморандум підписали заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко і голова Ради підприємців при КМУ Леонід Козаченко.
«Ринок праці переживає не найкращі часи, тому, не чекаючи прийняття відповідних законодавчих змін, ми вже почали реформу в рамках своїх повноважень. Перше, що було змінено - це підходи до роботи. Сьогодні наш клієнт номер один - це роботодавець», - зазначив Сергій Кравченко.
«І вже є перші результати: якщо дисбаланс між вакансіями і здобувачами в січні становив 19 до 1, то сьогодні це вже 13 до 1. Звичайно, коли Парламент проголосує за створення Нацагентства зайнятості, зміни будуть відбуватися набагато швидше. Але чекати ми не маємо права. Бізнесу потрібні кваліфіковані робочі, а безробітним - вакансії, тому сьогодні ми починаємо співпрацю з найбільшими об'єднаннями бізнесу в Україні, серед яких на перших місцях - Рада підприємців при КМУ», - додав він.
Для бізнесу, за словами заступника голови, служба зайнятості також надає безкоштовні послуги з навчання робітників під конкретне замовлення роботодавців, підбір персоналу на виконання тимчасових робіт, а також компенсації заробітної плати та ЄСВ при працевлаштуванні окремих категорій населення.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Sluzhba-zanyatosti-i-Sovet-predprinimatelej-budut-sotrudnicha.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!