Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Служба зайнятості буде публікувати вакансії в Facebook

27 липня 2016 р.

Відтепер претенденти можуть ознайомитися з цікавими і високооплачуваними вакансіями на офіційних сторінках обласних центрів зайнятості в Facebook.
Багато претендентів зареєстровані в Facebook і проводять там чимало часу. Опублікувати там будуть не тільки вакансії, але і мотивуючі матеріали та поради для саморозвитку.
База вакансій служби зайнятості налічує понад 40 тис. пропозицій. Однак, в соцмережі будуть публікуватися тільки цікаві або рідкісні пропозиції на ринку праці. Мета таких публікацій - не ознайомити здобувача з усіма вакансіями, а зацікавити звернутися в найближчий центр зайнятості за консультацією.
Вакансії будуть публікуватися за двома принципами - незвичайна вакансія для ринку праці регіону та найвища заробітна плата.
Одночасно з назвою вакансій будуть публікуватися посадові обов'язки кандидата, умови роботи і розмір заробітної плати. Серед найбільш рідкісних і цікавих вакансій, які вже опублікували обласні центри зайнятості, - концертмейстер (Дніпропетровська область), водолаз (Донецька область), волочильник з зарплатою 12 тис. грн. (Одеська область), або, наприклад, в Полтавській області шукають водіїв-жінок.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sluzhba-zanyatosti-budet-publikovat-vakansii-v-Facebook

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!