Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

СИСТЕМА ЗАХИСТУ ДАНИХ У ЄДР ТА ЄРПН БУДЕ ПОСИЛЕНА

10 листопада 2016 р.

У цьому номері ми публікуємо огляд «антирейдерського» закону, у цілому спрямованого на захист бізнесу. Мене радує те, що в цьому законі є частинка і нашої з вами спільної роботи.
Нагадаю: у рамках 10-го Всеукраїнського бухгалтерського конгресу, організованого ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» і редакцією видання «БАЛАНС», проводилася дискусія, у якій брали участь бухгалтери та фінансові директори українських підприємств. Мета – виявити проблеми, що виникають у бухгалтерів при спробах убезпечити провадження господарської діяльності,  і разом знайти шляхи їх рішення.
Однією із серйозних проблем, яку ми виявили, є факти шахрайства із сумами податкового кредиту в системі електронного адміністрування ПДВ, що призводять до збитків у добросовісних платників податків. Ця проблема виникла через пропуски в законодавстві, що дозволяють з легкістю змінити посадових осіб підприємства й отримати незаконний доступ до реєстрації податкових накладних  у ЄРПН.
Тоді ми разом не тільки сформулювали проблему, але й запропонували варіанти її рішення. Наші пропозиції були направлені до Мін’юсту і враховані в законопроекті про вдосконалення захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів.
І ось законопроект став законом! Для вас, бухгалтерів-практиків, членів ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», це означає, що ваша професійна думка – на висоті. Ми з вами отримали дуже важливу перемогу.
Будемо продовжувати разом по крупинках удосконалювати вітчизняне законодавство. Адже тим самим ми створюємо реальну цінність для суспільства і покращуємо наше з вами непросте життя.

Ольга ЦЕЛУЙКО, шеф-редактор

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!