Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Штрафи за порушення габаритно-вагових норм значно збільшать

28 липня 2016 р.

Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував прийняти за основу законопроект № 4661 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення контролю за безпекою автомобільних перевезень вантажів і відповідальності за порушення правил дорожнього руху».
Пропонується вдосконалити перелік підстав для зупинки транспортних засобів з метою здійснення габаритно-вагового контролю, визначити механізм відповідного контролю вантажівок і їх фіксації шляхом низької і високошвидкісного зважування і вимірювання без зупинки автомобіля. Також встановлюється адміністративна відповідальність водіїв і суб'єктів господарювання за порушення правил перевезення великогабаритних та великовагових вантажів.
Крім того, пропонується виділити з діючої ст.132-1 Кодексу про адміністративні правопорушення нову ст.132-2 про порушення правил перевезення небезпечних вантажів.
Автори проекту пояснюють істотне збільшення розміру штрафів необхідністю запобігання правопорушень, пов'язаних з безконтрольним рухом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів. Крім того, порушення правил перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів мають високу ступінь суспільної небезпеки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/SHtrafy-za-narushenie-gabaritno-vesovyx-norm-znachitelno-uvelichat

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!