Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Шість правил для успішного фермерського старту

24 травня 2016 р.

Зростаюча популярність сільського господарства, як однієї з основних галузей економіки України, в останні роки позначила новий тренд - все більше людей мріють створити своє фермерське господарство, виробляючи якісну продукцію не тільки для власних потреб, а й з метою подальшої реалізації для отримання доходу.

Земельне питання - насамперед
Як і всякий початковий бізнес фермерство потребує наявності власного стартового капіталу або десь запозичених коштів. У нашому випадку це не тільки певні грошові кошти, необхідні на закупівлю засобів виробництва продукції, а й, зрозуміло, земля.

Успішний фермерський бізнес - сімейний
Причина цього проста: фермерський бізнес - це справа, яка завжди вимагає душевного і трепетного підходу, повної віддачі праці і часу. Від найманих працівників домогтися цього практично нереально: для них головне працювати менше і отримувати більше.
Виходячи з цього варто розуміти, що необхідно, щоб всі члени сім'ї схвалювали фермерський бізнес як спосіб заробітку, і для кожного з них були б позначені своя зона відповідальності і своє коло обов'язків.

Дозволити собі відпочинок фермер може лише в окремих випадках
Варто врахувати, що фермерське господарство вимагає постійної уваги. Фермер може дозволити собі відпочинок лише в окремих випадках, наприклад, в міжсезоння, якщо він займається рослинництвом. І то, це час, як правило, відводиться на те, щоб підготувати техніку до посівної. Найчастіше, фермер працює з ранку до вечора 7 днів на тиждень. Тому що посіви або тварини вимагають постійного, щоденного догляду, і їх не можна кинути.
Докладніше дивись за посиланням: http://dr.ck.ua/news/region/21862.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/SHest-pravil-dlya-uspeshnogo-fermerskogo-starta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!