Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З ким СПД-спрощенці зобов`язані укладати трудові договори?

30 березня 2016 р.

Обов'язок укладати трудові договори з найманими працівниками, незалежно від їх приналежності до членів сім'ї або сім'ї підприємця, випливає з норм КЗпП, - звертають увагу представників підприємництва фахівці ГУ ДФС у Волинській області.
Згідно з ч. 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом або розпорядженням. Крім того, згідно з ч. 2 ст. 2 КЗпП працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою.
Норм, які б містили підстави для неукладення трудових договорів з найманими працівниками, чинне законодавство про працю не передбачає.
«Ми рекомендуємо представникам підприємництва офіційно працевлаштовувати всіх, хто залучений до роботи в підприємницькій структурі або, зокрема, так би мовити «допомагає»родичу здійснювати торгівлю на ринку ... Йдеться, перш за все про II групу спрощеної системи оподаткування. Підприємці цієї групи можуть мати до 10 найманих працівників. Однак укладати відносини зі своїми сім'ями, які задіяні в цій діяльності, окремі їх представники не поспішають. Це прикро, що найближчі родичі позбавляють таким чином своїх рідних права на соціальний захист», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області А. Юристовский.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/S-kem-SPD-uproshhency-obyazany-zaklyuchattrudovye-dogovory.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!