Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З якого періоду демобілізовані підприємці сплачують єдиний податок

September 20, 2017

Фізособи – підприємці – платники єдиного податку, які мали або не мали найманих працівників, призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов'язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами військового часу, під час особливого періоду, визначеного Законом від 21.10.93 р. № 3543-ХІІ, на весь період їх військової служби звільняються, зокрема, від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з єдиного податку (п. 25 підрозд. 10 розд. XX ПК).
Підставою для такого звільнення є заява самозайнятої особи та копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, із зазначенням даних про призов такої особи на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, які подаються до контролюючого органу за місцем податкової реєстрації самозайнятої особи протягом 10 днів після її демобілізації. Якщо демобілізована самозайнята особа перебуває на лікуванні (реабілітації) у зв'язку з виконанням обов'язків під час мобілізації, на особливий період, заява та копія військового квитка або копія іншого документа, виданого відповідним державним органом, подаються протягом 10 днів після закінчення його лікування (реабілітації) .
Згідно з п. 295.1 ПК платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20-го числа (включно) поточного місяця.
Таким чином, фізособи – підприємці – платники єдиного податку, які були демобілізовані (закінчили лікування (реабілітацію) у зв'язку з виконанням обов'язків під час мобілізації, на особливий період), за умови виконання вимог п. 25 підрозд. 10 розд. XX ПК не сплачують єдиний податок до 20-го числа поточного місяця, у якому були демобілізовані.

(ЗIP, категорія 107.06).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!