Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 1 вересня усі швидкісні поїзди мають доступ до Інтернету

September 1, 2015

Відсьогодні в усіх 10 електропоїздах виробництва компанії  Hyundai  Rotem,  2 поїздах «Тарпан» та 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» пасажири можуть скористатися послугою WI-FI доступу до мережі Інтернет. Роботи з монтажу відповідного  обладнання завершилися наприкінці серпня, а в перших трьох поїздах  WI-FI з’явився наприкінці липня.

Усі пасажири швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті завдяки новій послузі можуть переглядати  новини, спілкуватися з бізнес-партнерами чи друзями тощо. Українська залізнична швидкісна компанія у співпраці з провайдером прагнуть  створити максимально комфортні умови для роботи та відпочинку під час подорожі.

 Запровадження цієї інноваційної послуги є ще одним  кроком удосконалення сервісу і стане додатковою конкурентною перевагою швидкісних поїздів перед іншими видами транспорту, адже відтепер пасажири мають можливість ефективно використовувати час подорожі, постійно залишаючись на зв’язку.

Це досвід перейнятий від провідних європейських перевізників. Так, послуга Wi-Fi доступу до мережі Інтернет у вагонах денних швидкісних пасажирських поїздів, що курсують на теренах Європи, надається в поїздах Thalys(Німеччина, Бельгія, Франція),  ІСЕ (Німеччина), Super City (Чехія) тощо.

За матеріалами Урядового порталу.

Новини з темою:
З 29 травня змінюються правила перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом
З 1 жовтня квитки на поїзди будуть дешевші, ніж влітку

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!