Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 1 квітня індивідуальні податкові консультації надаються по-новому

March 16, 2017

З 01.04.17 р. набуває чинності нова редакція (згідно із Законом від 21.12.16 р. № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»).
Зокрема, скорочено термін надання контролюючими органами безоплатної податкової консультації за зверненням платників податків із 30 до 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.
При цьому визначено обов’язкові вимоги до оформлення звернення платників.
З 1 квітня поточного року звернення платників податків щодо отримання індивідуальної податкової консультації в письмовій формі повинне містити:
• найменування для юридичної особи або П. І. Б. для фізичної особи, податкову адресу, а також номер засобу зв’язку та адресу електронної пошти, якщо такі наявні;
• код згідно з ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
• зазначення, у чому полягає практична необхідність отримання податкової консультації;
• підпис платника податків;
• дату підписання звернення.
На звернення платника податків, що не відповідає цим вимогам, податкова консультація не надаватиметься, йому надсилатиметься відповідь у порядку та строки, передбачені Законом від 02.10.96 р. № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/S-1-aprelya-individualnye-nalogovye-konsultacii-predostavlyayutsya-po-novomu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!