Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Результати перевірки з питань дотримання принципу «витягнутої руки»: затверджено форму акта

September 4, 2017

Затверджено форму акта (довідки) про результати перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки» та Вимоги до його (її) складання.
Якщо за результатами перевірки виявлено, що умови контрольованої операції відрізняються від умов, що відповідають принципу «витягнутої руки» (виявлено відхилення ціни, застосованої в контрольованій операції, від звичайної ціни – для контрольованих операцій, здійснених у 2013–2014 роках), що призвело до неправильного розрахунку обсягу оподатковуваного прибутку платника податку та/або заниження суми податку, складається акт перевірки, у разі відсутності таких порушень складається довідка.
Акт (довідка) про результати перевірки складається із чотирьох частин: вступної, загальних положень, результатів перевірки платника податків із питань дотримання принципу «витягнутої руки» та висновків. До акта додаються інформативні додатки.
Акт (довідка) про результати перевірки складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється в контролюючому органі, який проводив перевірку.
Акт (довідка) про результати перевірки протягом двох робочих днів із дати його (її) складання (реєстрації) вручається посадовим особам платника податків або його представникам під розписку.
У разі відмови посадових осіб платника податків або його представників від підписання акта (довідки) про результати перевірки посадовими особами контролюючого органу складається відповідний акт, що засвідчує факт такої відмови.
При цьому в акті відмови від підписання акта (довідки) про результати перевірки зазначається про ознайомлення (чи відмову від ознайомлення) посадових осіб платника податків або його представників зі змістом акта (довідки) про результати перевірки, обов'язки, права і відповідальність платника податків.
Один примірник акта (довідки) про результати перевірки з відповідними додатками в день його (її) підписання чи відмови від підписання вручається або надсилається платнику податків чи його представнику.

Наказ Мінфіну від 13.07.17 р. № 629 набуде чинності із дня опублікування.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!