Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Рішення про встановлення місцевих податків і зборів: оприлюднено проект

March 20, 2017

На офіційному веб-сайті ДФС розміщено проект постанови Кабміну «Про затвердження Типового рішення про встановлення місцевих податків і зборів, Типового положення про оподаткування платою за землю, Типового положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
Проект постанови розроблено з метою забезпечення реалізації норм абзацу четвертого пп. 266.4.2 та абзацу другого п. 284.1 Податкового кодексу (далі – ПК), згідно з якими форма рішень органів місцевого самоврядування щодо ставок та наданих пільг платникам податків зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та плати за землю має бути затверджена Кабміном.
Основним механізмом досягнення мети є запровадження уніфікованої типової форми рішень, що прийматимуться органами місцевого самоврядування, Типового положення про порядок справляння плати за землю, Типового положення про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також типових форм для встановлення податкових ставок.
Прийняття проекту постанови сприятиме врегулюванню правового поля України, спрощенню процедури прийняття рішень органів місцевого самоврядування щодо ставок та наданих пільг, забезпечить єдиний підхід до встановлення податкових ставок, а також спростить користування рішеннями при складанні податкової звітності платниками податків, сприятиме прозорості контролю за правильністю виконання рішень як з боку органів місцевого самоврядування, так і з боку контролюючих органів.
Зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу: Державна фіскальна служба України, Департамент податків і зборів з юридичних осіб, Львівська площа, 8, м. Київ, 04655, електронну – vpopova@sfs.gov.ua, до Державної регуляторної служби України на поштову адресу: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnarodovan-proekt-Tipovogo-resheniya-ob-ustanovlenii-mestnyx-nalogov-i-sborov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!