Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Реєстрація випуску сертифікатів фонду операцій з нерухомістю по-новому

January 23, 2017

НКЦПФР прийняла рішення від 29.11.16 р. № 1174 "Про затвердження Положення про реєстрацію випуску сертифікатів фонду операцій з нерухомістю, проспекту емісії, звіту про результати розміщення сертифікатів фонду операцій з нерухомістю, погашення сертифікатів фонду операцій з нерухомістю та скасування реєстрації випуску".
Оновлено порядок реєстрації в ДКЦПФР випуску сертифікатів фонду операцій з нерухомістю та проспекту їх емісії, звіту про результати розміщення, погашення та скасування реєстрації випуску сертифікатів ФОН.
Емітентом сертифікатів ФОН може бути банк або небанківська фінансова установа.
Реєстрація випуску та проспекту емісії може бути здійснена за умови виконання наступних вимог:
- загальна номінальна вартість сертифікатів ФОН, випущених емітентом, не може перевищувати 10-кратного розміру власного капіталу емітента;
- обсяг здійснюваного в рамках емісії випуску сертифікатів ФОН повинен бути в сумі, еквівалентній не менше ніж 100 тис. євро за курсом НБУ на день прийняття рішення про емісію сертифікатів ФОН
- оплата сертифікатів ФОН при їх розміщенні здійснюється грошовими коштами.
Емітент може прийняти рішення про розміщення після отримання відповідного дозволу уповноваженого органу, до компетенції якого відносяться нагляд та регулювання діяльності емітента, на право здійснення емісії сертифікатів ФОН у визначеному ним порядку.
За кожним випуском сертифікатів ФОН емітент приймає окреме рішення.
Розміщення сертифікатів ФОН здійснюється шляхом публічного або приватного розміщення.
Обіг сертифікатів ФОН дозволяється після реєстрації звіту про результати розміщення акцій та отримання свідоцтва про реєстрацію випуску. Оборот припиняється згідно з рішенням про розміщення сертифікатів ФОН, проспекту емісії та правил Фонду, а також за рішенням органу реєстрації. За ініціативою емітента випуск або окрема серія сертифікатів ФОН можуть бути викуплені достроково.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Registraciya-vypuska-sertifikatov-fonda-operacij-s-nedvizhimostyu-po-novomu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!