Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Реєстрація податкових накладних анульованим платником ПДВ

March 18, 2015

У разі анулювання реєстрації особи як платника податку останнім звітним періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім днем попереднього податкового періоду, та закінчується днем анулювання реєстрації.
Для платників ПДВ звітним періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених ПК, календарний квартал.
Податкові декларації подаються за базовий звітний період, що дорівнює:
- календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця;
- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу (півріччя).
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН здійснюється не пізніше 15 календарних днів, наступних за датою їх складання.
Таким чином, особа, реєстрацію платника ПДВ якої анульовано, має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування до податкових накладних у ЄРПН, за умови, що з дати їх виписки минуло не більше 15 календарних днів.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Розяснення та відповіді на питання з ПДВ див. у журналі „БАЛАНС” від 16.03.15 р. № 21-22.

Новини за темою:
Поетапне запровадження електронного адміністрування ПДВ: це як?
Чи можна в лютому зареєструвати «прострочену» січневу податкову накладну?
З якої дати всі податкові накладні підлягають реєстрації в ЄРПН

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!