Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Реєстр для погашення податкового боргу з ПДВ

December 23, 2015

Затверджено Порядок формування та надсилання реєстру платників податків для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість в умовах дії системи електронного адміністрування податку на додану вартість.
Цей Порядок визначає механізм формування та надсилання ДФС реєстру для перерахування Держказначейством коштів з рахунків платників податку, відкритих у СЕА ПДВ, до бюджету в рахунок погашення податкового боргу з ПДВ таких платників податку (далі - Реєстр).
Підставою для формування Реєстру є наявність:
- рішення суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг;
- суми податкового боргу з ПДВ у платника податку, щодо якого прийняте вищезазначене рішення про стягнення коштів, станом на дату формування Реєстру.
Реєстр формується на підставі надходження до органу ДФС рішень суду про стягнення коштів.
Реєстр надсилається ДФС до Казначейства в електронному вигляді з дотриманням вимог законодавства щодо захисту інформації не пізніше наступного робочого дня, що настає за днем його формування.
Списання коштів з електронного рахунку платника податку, відкритого у СЕА ПДВ, відповідно до Реєстру здійснюється Казначейством у межах залишку коштів, що обліковуються на такому рахунку.
У разі якщо суми коштів на електронному рахунку платника податку, відкритому у СЕА ПДВ, недостатньо для перерахування коштів до бюджету в рахунок погашення податкового боргу такого платника податку, сума боргу, зазначена у Реєстрі, обліковується Казначейством до виконання в повному обсязі.

Наказ Мінфіну від 13.11.15 р. № 1009 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!