Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Реекспорт товарів: особливості складання ПН

September 21, 2016

Як складаються податкові накладні за операціями з вивезення товарів в митному режимі реекспорта, крім операцій з вивезення відповідно до п. 5 частини першої ст. 86 Митного кодексу України?

Платник податку за операцією з вивезення товарів в митному режимі реекспорту на дату виникнення податкових зобов’язань з ПДВ складає податкову накладну на суму, розраховану виходячи із фактичної ціни постачання.
Така податкова накладна не підлягає наданню отримувачу (покупцю) та в ній робиться позначка «07 - Складена на операції з вивезення товарів за межі митної території України».
У графі «Отримувач (покупець)» зазначаються найменування (П. І. Б.) нерезидента та через кому - країна, в якій зареєстрований покупець (нерезидент), а у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» проставляється умовний ІПН «300000000000». 
У графі «Складена на операції, звільнені від оподаткування» верхньої лівої частини робиться помітка «Без ПДВ».
При цьому у графі 9 табличної частини податкової накладної зазначається код відповідної пільги з ПДВ згідно з Довідниками податкових пільг, які затверджені ДФС станом на дату складання податкової накладної. 
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 101.17.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Reeksport-tovarov-osobennosti-sostavleniya-NN

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!