Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливі роз`яснення ДФС на 13 січня 2017 року

January 13, 2017

Податковий кредит з ПДВ, відповіді на актуальні запитання по податках-2017, з якого розміру нараховувати ЄСВ, єдиний податок для 1 і 2 груп - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

ПДВ

ДФС у Донецькій області

Щодо формування податкового кредиту з ПДВ на підставі рахунку за послуги

 

 

 

Якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.

ДФС у Львівській області

Відповіді на актуальні запитання щодо податків у 2017 році

Шановні платники податків, до вашої уваги відповіді на запитання учасників семінару, який відбувся 22 грудня 2016 року за участю фахівців Головного управління ДФС у Львівській області.


ДФС в Дніпропетровській області

Основні зміни, внесені законодавством з 01.01.2017 з ПДВ

Законами внесено зміни у частині адміністрування податку на додану вартість (далі – ПДВ); акцизного податку; податку на прибуток підприємств; трансфертного ціноутворення, податку на доходи фізичних осіб; єдиного податку (спрощена система оподаткування); податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортного податку; плати за землю; екологічного податку і рентної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ЄСВ

Редакція  Uteka

Ще раз про 3200: з якого розміру нараховувати ЄСВ?

Законодавче підвищення вдвічі мінімальної зарплати (далі – МЗП) з початку 2017 року вплинуло на розміри багатьох показників, розрахунковою величиною для визначення яких є саме показник МЗП. Це стосується і показника мінімального страхового внеску. Судячи зі змісту окремих публікацій та листів, для визначення цього показника пропонується використовувати МЗП на рівні 3 200 грн., і тоді мінімальний страховий внесок дорівнюватиме 704 грн. (3 200 грн. х 22 %).

ДФС в Івано-Франківській області

Який розмір ЄВ застосовують роботодавці при нарахуванні зарплати найманим працівникам?

У разі якщо база нарахування ЄВ не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума ЄВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), та ставки ЄВ.

Офіс великих платників податків

Реквізити рахунків для сплати ЄСВ у 2017 році

У зв’язку з реорганізацією Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в січні 2017 року відкрито нові рахунки для сплати Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) в розрізі територіальних управлінь Офісу.

Єдиний податок

ДФС у Хмельницькій області

У яких розмірах із 2017 року сплачується єдиний податок для 1-ї та 2-ї груп

Із 01.01.2017 р. ставки єдиного податку дорівнюватимуть: - для єдинників групи 1 – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (з 01 січня 2017 року – 1600 грн); - для єдинників групи 2 – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (з 01 січня 2017 року – 3200 грн).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Vazhnye-razyasneniya-GFS-na-13-yanvarya-2017-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!