Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливі роз`яснення ДФС на 10 березня 2017 року

March 10, 2017

Заповнення нової ПН, виправлення помилок у формі № 1ДФ, зміни у Порядку обліку платників податків, дотації для сільськогосподарських товаровиробників, часті помилки у звітності з рентної плати - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

НДС

Головне управління ДФС

Особливості правильного заповнення ПН за новою формою
 

Державна фіскальна служба визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД, та забезпечує їх оприлюднення на власному офіційному веб-порталі для використання платниками податку при складанні податкових накладних відповідно до статті 201 Податкового кодексу України.

підкатегорія 101.01.02 "ЗІР"

Як заповнюються розділи 5 та 7 реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ

При подачі реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація» платник ПДВ повинен заповнити всі розділи заяви, вказавши дані на день подачі заяви.

ДФС у Чернігівській області

Зміни у формі податкової накладної з березня 2017 року: відеоогляд ДФС!

Податкові накладні за новою формою реєструються з 1 березня, та з метою створення комфортних умов для платників та для доопрацювання програмного забезпечення податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою починаючи з 16 березня 2017 року.

Податок на прибуток

Вісник податкової служби

Виправлення помилки у формі № 1ДФ

Як провести утримання податку та збору у цих випадках та чи необхідно подавати уточнюючу форму № 1ДФ за III та IV квартали 2016 р.

Облік платників податків

ДФС у Дніпропетровській області

Затверджені зміни до Порядку обліку платників податків

Скасовуються або спрощуються (удосконалюються) окремі документи, які подаються платниками податків до контролюючих органів та видаються контролюючими органами платникам податків.

Бухоблік

Офіційний сайт ДРС

Щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2017 рік

Органи місцевого самоврядування, в межах визначених законодавством, мають привести свої рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2017 у відповідність до ПКУ із врахуванням вимог Закону № 1791.

Дотації

ДФС у Хмельницькій області

Щодо дотації для сільськогосподарських товаровиробників

Заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подається протягом 5 календарних днів після граничного терміну подання податкової звітності з податку на додану вартість в електронній формі або паперовому вигляді, тобто вперше таку заяву можна буде подати в період з 21.03.2017 року до 25.03.2017 року.

Експорт

ДФС у Харківській області

Експортні операції - під державну підтримку
 

Виручка резидента за експортним зовнішньоекономічним договором (контрактом) вважається перерахованою на його банківський рахунок за заявою резидента, якщо належна сума врегульована ЕКА.

Рентна плата

ДФС у Дніпропетровській області

Рентна плата за спеціальне використання води: помилки платників у деклараціях

Деякими платниками не заповнено рядки 8.1 «в межах установленого ліміту» та 8.2 «понад установлений річний ліміт» за наявності відповідних показників у рядках 8.1.1 – 8.1.2 та/або 8.2.1 – 8.2.2, внаслідок чого сумарне значення рядків 8.1 (р.8.1 = р.8.1.1 + р.8.1.2) та 8.2 (р.8.2 = р.8.2.1 + р.8.2.2) не співпадає зі значенням рядку 8 «об’єкт оподаткування з початку року», який дорівнює сумі рядків 8.1 та. 8.2.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!