Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розмір грошової допомоги чорнобильцям

January 10, 2017

Уряд прийняв постанову від 28.12.16 р. № 1029 "Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2017 році".
Уряд встановив розмір грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку.
Зокрема, розмір такої допомоги становитиме:
- для осіб, віднесених до категорії 1 (постраждалі, які мають інвалідність, що пов'язана з наслідками аварії на ЧАЕС), - 5 250 гривень;
- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), - 17 390 гривень;
0 для дітей, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, - 10 840 гривень.
Громадяни матимуть змогу самі вибирати санітарно-курортний заклад, якому і здійснюватиметься безготівкове перерахування щорічної грошової допомоги.
При цьому, якщо цієї суми недостатньо для компенсації вартості путівки, постраждалі можуть доплатити за рахунок власних коштів.
Слід зазначити, що реалізація постанови не потребуватиме виділення додаткових коштів із державного бюджету, адже необхідна сума коштів (а саме 123,4 млн. грн.) передбачена в межах бюджетної програми "Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Razmer-denezhnoj-pomoshhi-chernobylcam.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!