Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Ратифіковано Угоду між Україною та Аргентиною про допомогу з питань митних правопорушень

March 17, 2016

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень" (законопроект № 0094).
Верховна Рада України ратифікувала Угоду між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень, вчинену 24 квітня 2012 року в м. Буенос-Айресі, яка набирає чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення Сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності.
Угода, вчинена 24 квітня 2012 року в м. Буенос-Айресі, створює договірно-правову основу для організації співпраці між Україною і Аргентинською Республікою в митній сфері, визначає головних виконавців Угоди, обсяги надання взаємної допомоги, передбачає виключення з зобов'язань в наданні допомоги.
Імплементація положень Угоди сприятиме, зокрема, спрощення порядку обміну інформацією, необхідною для попередження, розслідування та припинення митних правопорушень, а також розвитку міжнародного митного співробітництва між Україною та Аргентиною.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Ratificirovano-Soglashenie-mezhdu-Ukrainoj-i-Argentinoj-o-pomoshhi-po-voprosam-tamozhennyx-pravonarushenij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!