Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розпорядникам бюджетних коштів не потрібно надавати копію виписки з ЄДР

February 23, 2016

Мінфін наказом від 25.01.16 р. № 15 затвердив зміни до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів та Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України. Зокрема:

1. Розпорядникам бюджетних коштів не потрібно надавати копію виписки з ЄДР юросіб та ФОП. Орган Казначейства перевірятиме відповідність даних, зазначених у Реєстраційній картці, установчим документам і відомостям (виписці чи витягу) з ЄДР, отриманим органами Казначейства в електронній формі в порядку, установленому законодавством.

У разі внесення змін до інформації про розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів), яка міститься в ЄДР, орган Казначейства отримує в електронній формі нову виписку чи витяг з ЄДР.

2. Розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) протягом 5 робочих днів із дати внесення запису до ЄДР про проведення держреєстрації припинення юрособи в результаті її ліквідації повідомляє відповідний орган Казначейства про припинення юрособи. Орган Казначейства отримує відомості про проведення держреєстрації припинення юрособи в електронній формі з ЄДР.

3. Датою початку операцій за видатками та з надання кредитів із бюджету на рахунках, відкритих в органах Казначейства, є дата отримання органом Казначейства в установленому законодавством порядку повідомлення про взяття рахунка на облік територіальними органами ДФС чи дата, визначена як дата взяття на облік у територіальному органі ДФС за мовчазною згодою.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Rasporyaditelyam-byudzhetnyx-sredstv-ne-nuzhno-predostavlyat-kopiyu-vypiski-iz-EGR.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!