Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Витрати на проведення новорічно-різдвяних свят та на придбання дитячих подарунків у формі № 1 ДФ

December 20, 2017

Яким чином оподатковуються та відображаються в податковому розрахунку за формою № 1ДФ грошові кошти, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків?

Відповідно до пп. 165.1.39 ПК до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не перевищує 25 % мінімальної заробітної плати (МЗП) (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (у 2017 році – 800 грн.). Вартість дарунків, яка не перевищує 25 % МЗП (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, відображається в податковому розрахунку за формою № 1ДФ під ознакою доходу «160».
Якщо вартість дитячих новорічних подарунків та квитків, яка надається платнику податків, перевищує у 2017 році – 800 грн., то сума такого перевищення обкладається ПДФО за ставкою 18 % та відображається у формі № 1ДФ під ознакою доходу «126» як додаткове благо.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!