Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Робочі групи з виявлення «нелегальних» перевізників розпочали свою активну роботу

September 9, 2016

7 вересня відбулася рейдова перевірка по незаконних місцях висадки та посадки пасажирів.
У ході Місячника безпеки, який зараз проходить в Україні за спільних зусиль Державної служби з безпеки на транспорті та Національної поліції, розпочалась активна боротьба з так званими «нелегалами».
Недопущення розростання нелегальних пасажирських перевезень та постійна ревізія місць незаконної висадки та посадки пасажирів – основні завдання робочих груп за участі інспекторів «Укртрансбезпеки» та Національної поліції України.
За два тижні рейдових перевірок, інспекторами «Укртрансбезпеки» та Національної поліції України,  вже було виявлено понад 500 «нелегалів» в місті Києві.
Всі «нелегали» будуть нести відповідальність за свою зухвалу поведінку під час здійснення пасажирських перевезень, їм не уникнути жорстких заходів впливу. Недотримуючись норм чинного законодавства, уникаючи сплати податків, отримання ліцензій та систематичних перевірок транспортних засобів, а також медичного огляду водіїв, вони перш за все, ставлять під загрозу безпеку та здоров’я наших громадян, що є недопустимо.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Rabochie-gruppy-po-vyyavleniyu-nelegalnyx-perevozchikov-nachali-svoyu-aktivnuyu-rabotu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!