Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

ProZorro запустила спеціальний інформаційний ресурс Infobox для замовників публічних закупівель

April 27, 2016

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України створило спеціальний інформаційний ресурс для державних замовників: Infobox http://infobox.prozorro.org/ . Головне завдання ресурсу – забезпечити інформаційну підтримку замовникам під час реформування системи публічних закупівель і переведення всіх державних тендерів в електронну систему ProZorro.
Infobox має два основних розділи: Публічні закупівлі для "Доступно про Публічні закупівлі" та Бібліотека примірних специфікацій. Окрім того, є розділ новин, де закупівельник може отримати найсвіжіші повідомлення щодо роботи системи, акредитації майданчиків, особливостей процедур тощо. Ці новини державні замовники можуть отримувати у вигляді регулярної поштової розсилки.
Особливу увагу потрібно звернути на Бібліотеку примірних специфікацій. Як відомо, відсутність примірних специфікацій і неможливість їх активного поширення було одним із ключових недоліків паперової системи. Кожен замовник був змушений писати специфікацію на товар, що закуповується, практично «з нуля». Тепер знайти та оформити специфікацію на товари, що часто закуповуються (наприклад - офісний папір для друку, картриджі, туалетний папір, офісні меблі) буде набагато простіше, адже всі специфікації будуть зібрані в єдиній бібліотеці і доступні кожному бажаючому. Замовнику просто треба знайти необхідну специфікацію через пошук за ключовим словом чи за кодом ДК 021:2015 (CPV), завантажити файл, змінити його відповідно до специфіки його власної закупівлі та приєднати до тендерної документації. Таким чином підготовка до закупівлі буде проходити швидше і легше.
Розділ Публічні закупівлі «Доступно про Публічні закупівлі» був створений та наповнюється відділом навчання ДП «Зовнішторгвидав України». У ньому доступно і з наочними прикладами показано, як діяти, з чого почати та на що в першу чергу звернути увагу в системі електронних закупівель Prozorro. Для зручності, при відвідуванні ресурсу Infobox вперше, користувач може бачити спеціальні спливаючі підказки, які роблять ознайомлення з ресурсом зручним та швидким.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/ProZorro-zapustila-specialnyj-informacionnyj-resurs-Infobox-dlya-zakazchikov-publichnyx-zakupok.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!