Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Подовжено термін повернення невикористаних дозволів на міжнародні перевезення

April 29, 2015

Вступив в силу наказ Міністерства інфраструктури № 98 Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку, згідно з яким з 24 квітня строк повернення невикористаних дозволів на міжнародні перевезення автомобільним транспортом становить 90 днів замість 45 з дати отримання.

Нововведення дасть можливість перевізникам більш ефективно використовувати дозволи і при цьому не порушувати терміни їх повернення.

Зміни були внесені до наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом».

Паралельно з метою якнайскорішого введення в дію нової редакції наказу № 757 «Про впорядкування системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом» наразі в Міністерстві інфраструктури працює робоча група з врегулювання усіх спірних питань.

Фахівці профільних департаментів спільно з представниками громадських організацій та бізнесу також розробляють дорожню карту вирішення інших проблемних питань у сфері міжнародних автомобільних перевезень.

Документ буде опубліковано на офіційному сайті відомства уже в травні.

Джерело: http://uteka.ua/

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!