Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Процедуру призначення субсидій планують спростити

October 26, 2015

Мінсоцполітики планує перевести оформлення субсидій та інших видів соціальних допомог в електронну форму.

Так, презентувано електронну систему, покликану спростити для громадян насамперед  призначення житлових субсидій.

Спрощення процедури призначення субсидій відбуватиметься шляхом автоматизованої підготовки і первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному чи паперовому вигляді.

Електронна адреса, за якою можна попередньо оформити і подати документи: https://subsidii.mlsp.gov.ua.

Для попередньої реєстрації документів у електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти.

Підготовка документів до подання у паперовому вигляді дає заявнику змогу коректно заповнити, зберегти заяву і декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення.

Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припуститься помилки, система поінформує його про необхідність її виправити.

Планується, що пілотний проект з попередньої реєстрації звернень по субсидії буде реалізовано у Києві й Вінниці, після чого дію системи буде поширено на всю країну.

За результатами вивчення набутого досвіду до середини 2016 року передбачається запровадження подачі документів у електронному вигляді для призначення інших видів державних допомог. Через електронні звернення в подальшому планується оформлювати такі види соціальних виплат, як допомога при народженні дитини, у зв’язку з вагітністю та пологами незастрахованим особам, допомога при усиновленні дитини та дітям, які перебувають під опікою чи піклуванням, допомога дітям, які виховуються одинокими матерями, дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомога малозабезпеченим сім’ям, допомога особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок  психічного розладу, а також допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

За матеріалами офіційного веб-сайту Мінсоцполітики.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!