Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Процедуру держреєстрації припинення підприємницької діяльності спрощено

5 червня 2014 р.

Прийнято та підписано Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом”.

Цим Законом спрощено процедуру державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.

Так, передбачено, що для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа - підприємець або уповноважена нею особа подає (надсилає) державному реєстратору реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням.

Реєстраційна картка приймається за описом, копія якого в день надходження документа видається (надсилається поштовим відправленням з описом вкладення) заявнику з відміткою про дату його надходження.

Державний реєстратор за відсутності підстав для залишення реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням без розгляду зобов`язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цього документа внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем та в той же день видати (надіслати поштовим відправленням з описом вкладення) їй повідомлення про внесення такого запису.

Закон України від 13.05.14 р. № 1258-VII набуде чинності через місяць з дня офіційного опублікування.

 

Новини за темою:

Прийнято Закон про припинення діяльності ФОП за 1 день

Припинення підприємницької діяльності – які документи подавати держреєстратору?

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!