Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визнання електронних документів: ДФС нагадала про нюанси

March 23, 2017

Зокрема, у листі від 06.03.17 р. № 4597/6/99-99-08-02-01-15 зазначено, що такий договір платник податків надсилає засобами телекомунікаційного зв’язку відповідно до затвердженого формату (стандарту) з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. На договір накладаються посилені сертифікатами відкритих ключів посадових осіб, що мають право підпису (керівника, бухгалтера, печатки (за наявності), здійснюється шифрування документа в електронному вигляді та направлення його до органу ДФС за основним місцем обліку.
Після надходження договору в електронному вигляді проводиться його розшифрування, здійснюються перевірки ЕЦП, відповідності електронного документа затвердженому формату (стандарту), наявності в системі чинного договору при надходженні проекту нового договору та формується перша квитанція про збереження документа.
Після опрацювання договору відповідним органом ДФС платнику направляється друга квитанція, в якій зазначається результат розгляду.
Договір набирає чинності з моменту підписання сторонами та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/GFS-o-poryadke-zaklyucheniya-dogovorov-o-priznanii-elektronnyx-dokumentov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!