Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийнято Закон про спрощення умов ведення бізнесу

February 13, 2015

Верховна Рада прийняла Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)” (законопроект № 1580).
Зокрема, документом пропонується ліквідація дозвільних центрів, як окремої складової центрів надання адміністративних послуг, та надання адміністративних послуг з видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності через центри надання адміністративних послуг (зі збільшенням кількості таких центрів) та посилення відповідальності адміністратора за невиконання посадових обов’язків.
Також пропонується скасувати необхідність одержання дозвільних документів та повноваження органів влади щодо їх видачі шляхом внесення змін до законів України, які регулюють відносини у відповідних сферах господарської діяльності.
У сфері ЖКГ передбачається спрощення процедури переобладнання та перепланування жилих приміщень, зокрема, скасування вимог щодо отримання громадянами дозволу виконавчого комітету рад на виконання робіт з переобладнання та перепланування.

За матеріалами офіційного веб-порталу ВР України.

Новини за темою:
Закон про спрощення ведення бізнесу прийнято в першому читанні

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!