Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийнято Закон про реструктуризацію боргів теплопостачальних підприємств

November 4, 2016

Верховна Рада прийняла Закон «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних і теплогенеруючих організацій і підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії» (законопроект № 5273).
Документом визначено комплекс заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування зазначених підприємств.
Передбачено порядок врегулювання їх кредиторської заборгованості, яка виникла в умовах неповного фінансування передбачених державним та/або місцевими бюджетами видатків.
Реструктуризації підлягає кредиторська заборгованість підприємств централізованого водопостачання, водовідведення за спожиту електричну енергію станом на 1 липня 2016 року, для виробництва послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) (без урахування суми неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, відсотків річних, нарахованих на заборгованість за спожиту електричну енергію), непогашену станом на 31 грудня 2016 року, за винятком заборгованості, раніше реструктурованої (розстроченої і/або відстроченої), в тому числі за рішеннями суду .
Реструктуризація здійснюється шляхом розстрочення на 60 календарних місяців рівними частинами з першого числа місяця укладення договору без відстрочки погашення заборгованості і з можливістю дострокового погашення.
Проводиться реструктуризація за погодженням з держорганом, до сфери управління якого належить така організація, або відповідним органом місцевого самоврядування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Prinyat-Zakon-o-restrukturizacii-dolgov-teplosnabzhayushhix-predpriyatij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!