Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийняли працівника за цивільно-правовою угодою: чи потрібно повідомляти ДФС?

28 липня 2015 р.

Постанову КМУ «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» було розроблено Мінсоцполітики відповідно до частини третьої ст. 24 КЗпП, яка містить положення щодо укладення трудового договору. Укладення договорів цивільно-правового характеру не регулюється ст. 24 КЗпП.
Отже, можна зробити висновок, що у разі оформлення працівника за цивільно-правовим договором повідомляти про це органи ДФС не потрібно.
Додатково повідомляємо, що повідомлення про прийняття працівника на роботу, надані до територіальних органів ДФС не за місцем обліку роботодавця або не за встановленою формою, вважаються такими, що не подавалися.

За матеріалами ІДД ЗІР (розділ 301.01).

Новини за темою:
Новозатверджена форма повідомлення ДФС про прийнятих працівників застосовується з 3 липня

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!