Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийняли для проходження виробничої практики студента - 50% зарплати віддайте навчальному закладу

August 3, 2016

Відповідно до частини четвертої ст. 53 Закону України від 23 травня 1991 року № 1060-ХІІ «Про освіту» із змінами та доповненнями на час виробничого навчання, практики учням і студентам забезпечуються робочі місця, безпечні та нешкідливі умови праці.
50% заробітної плати за виробниче навчання і виробничу практику учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів направляється на рахунок навчального закладу для здійснення його статутної діяльності, зміцнення навчально-матеріальної бази, на соціальний захист учнів, слухачів, проведення культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи.
При нарахуванні заробітної плати студентам, які проходять практику на підприємстві згідно з договором, підприємство, як податковий агент, зобов’язане утримати із суми такого доходу податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та перерахувати його до бюджету у порядку, встановленому ст.168 ПКУ.

ГУ ДФС у Рівненській області

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Prinyali-dlya-proxozhdeniya-proizvodstvennoj-praktiki-studenta---50-zarplaty-otdajte-uchebnomu-zavedeniyu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!