Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Застосування санкцій упорядковано Нацбанком

June 6, 2017

Нацбанк упорядкував вимоги до роботи банків з особами, зазначеними в додатках до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.17 р. «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Відповідні зміни внесено до постанови Правління НБУ від 01.10.15 р. № 654.
Зокрема, банкам заборонено:
• виконувати розрахункові документи клієнтів, зазначених у санкційних списках, які є ініціаторами переказу та до яких застосовані санкції, зокрема, «зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань»;
• ініціювати переказ коштів на рахунки осіб, зазначених у санкційних списках, до яких застосовані санкції, зокрема, «зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань», та/або на власні рахунки банку, відкриті в особах, до яких застосовані санкції, зокрема, «зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань», за винятком переказів коштів за операціями, які здійснюються для збільшення статутного капіталу банків України.

Постанова Правління НБУ від 01.06.17 р. № 46 набула чинності з 03.06.17 р. та діє протягом строку застосування санкцій («Офіційне інтернет-представництво НБУ від 02.06.17 р.).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!