Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Застосування принципу мовчазної згоди при видачі документів дозвільного характеру: роз’яснює ДФС

July 13, 2015

Принцип мовчазної згоди - принцип, згідно з яким суб`єкт господарювання набуває право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання відповідного документа дозвільного характеру, за умови якщо суб`єктом господарювання або уповноваженою ним особою подано в установленому порядку заяву та документи в повному обсязі, але у встановлений законом строк документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі не видано або не направлено.
У разі якщо у встановлений законом строк суб`єкту господарювання не видано або не направлено документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі, то через 10 робочих днів з дня закінчення встановленого строку для видачі або відмови у видачі документа дозвільного характеру суб`єкт господарювання має право провадити певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності. Копія заяви (опису прийнятих документів) з відміткою про дату їх прийняття є підтвердженням подачі заяви та документів адміністратору або дозвільному органу.
Днем видачі документа дозвільного характеру вважається останній день строку розгляду заяви дозвільним органом, передбаченого законом.
Враховуючи зазначене, принцип мовчазної згоди має місце у випадках, коли суб`єкту господарювання не видано або не направлено документ дозвільного характеру або рішення про відмову у його видачі.

Лист ДФС від 25.06.15 р. № 4450.

Новини за темою:
Встановлено принцип мовчазної згоди у процедурі взяття на облік рахунків платників податків

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!