Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунку з ПДВ?

June 13, 2014

У разі, якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.

У разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку повинні бути подані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.

Враховуючи викладене, виправлення помилок проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються відповідні додатки з відміткою «уточнюючий». Зазначені додатки містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та відповідають даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку.

У разі, якщо колонка 6 уточнюючого розрахунку у відповідних рядках, до яких повинні додаватися додатки, містить прочерки (при поданні звітності на паперових носіях) чи не заповнена (при поданні звітності в електронному вигляді), то відповідно додатки до таких рядків уточнюючого розрахунку платником податку не додаються.

За матеріалами офіційного порталу Міндоходів.

 

Новини за темою:

В Уточнюючому розрахунку відображаються всі показники податкової декларації з ПДВ

Заповнюємо уточнюючий розрахунок: як додаток до декларації з ПДВ і як самостійний документ

Знову оновлюється податкова звітність із ПДВ

Коли сплачувати штраф при поданні уточнюючого розрахунку?

Пеня при самостійному виправленні помилок

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!