Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийняття на роботу інваліда: чи завжди потрібна довідка МСЕК?

4 жовтня 2016 р.

Держпраці у листі від 04.05.2016 р. № 5081/4/4.1-ДП-16 повідомила, що при прийнятті на роботу працівника з інвалідністю встановлюється загальний порядок прийняття та подання документів роботодавцю, як і для інших працівників.
Єдине виключення - коли за висновком медико-соціальної експертизи стан його здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я працівника з інвалідністю. У цьому разі, окрім документів, передбачених ст. 24 КЗпП України, працівник з інвалідністю при прийнятті на роботу подає роботодавцю довідку з висновком медико-соціальної експертизи для врахування індивідуальних потреб при працевлаштуванні.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Priem-na-rabotu-invalida-vsegda-li-nuzhna-spravka-MSEK

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!