Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

За яких умов платник податку може не відповідати на запит податківців?

17 листопада 2015 р.

ДФС розглянула питання про надання податкової консультації щодо вимог до складання письмового запиту платнику податків про надання інформації.
Так, запит підписується керівником (заступником керівника) контролюючого органу і повинен містити:
- підстави для надіслання запиту відповідно до п. 73.3 ПК із зазначенням інформації, яка це підтверджує;
- перелік інформації, яка запитується, та перелік документів, які пропонується надати;
- печатку контролюючого органу.
Отже, посадові особи контролюючих органів повинні направляти платникам податків запити про надання інформації з дотриманням наведених вище вимог.
У разі коли запит складено з порушенням вищезазначених вимог, платник податків звільняється від обов'язку надавати відповідь на такий запит.

Лист ДФС від 11.11.15 р. № 24065/6/99-99-22-04-02-15.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!