Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Президент ветував Закон про вихід жінок на пенсію у 55 років

February 16, 2015

Президент пояснив, що прийнятий Верховною Радою України 14 січня 2015 року Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» щодо удосконалення пенсійного забезпечення» (законопроект регістр. № 1086) не може бути підписаний, виходячи з такого.

Пунктом 2 розділу І Закону, що розглядається, передбачається продовжити до 1 січня 2022 року дію положення щодо права виходу на пенсію після досягнення 55-річного віку жінкам, які звільнені з роботи та мають не менше 30 років страхового стажу.

Прийняття Закону спрямовано на захист прав жінок передпенсійного віку, які є неконкурентоспроможними на ринку праці і опинилися у складних економічних обставинах, зумовлених масовими звільненнями працівників.

Разом із тим з огляду на наявність протягом останніх років дефіциту бюджету Пенсійного фонду України, який покривається за рахунок коштів державного бюджету, на сьогодні відсутнє фінансове забезпечення реалізації зазначеного положення, що, за інформацією Кабінету Міністрів України, потребуватиме у 2015 році додаткових видатків у розмірі 387,5 млн грн. 

По матеріалам офіційного порталу ВР України.

Новини за темою:
Уряд дозволив жінкам до 01.01.22 р. достроково виходити на пенсію

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!