Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перевищення податку, сплаченого за кордоном, над податковим зобов`язанням з податку на прибуток, не переноситься на наступні звітні періоди

October 20, 2016

Доходи, отримані підприємством-резидентом України з джерел за межами України, враховуються під час визначення його об'єкта та/або бази оподаткування у повному обсязі.
Для отримання права на зарахування податків та зборів, сплачених за межами України, платник зобов'язаний отримати від державного органу країни, де отримується такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об'єкт оподаткування.
Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України.
Суми податку на прибуток, отримані з іноземних джерел, що сплачені суб'єктами господарювання за кордоном, зараховуються під час сплати ними податку в Україні.
При цьому, розмір зарахованих сум податку з іноземних джерел протягом податкового (звітного) періоду не може перевищувати суми податку, що підлягає сплаті в Україні таким платником податку протягом такого періоду.
Таким чином, сума податку з прибутку, отриманого з іноземних джерел та сплаченого протягом звітного року за кордоном таким платником, не може перевищувати суму податкового зобов'язання з податку на прибуток, що підлягає сплаті в Україні за такий звітний рік.
Сума перевищення податку, сплаченого за кордоном, над сумою податкового зобов'язання за такий звітний період не враховується у зменшення податкових зобов'язань з цього податку у наступних звітних періодах.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Prevyshenie-naloga-uplachennogo-za-rubezhom-nad-nalogovym-obyazatelstvom-po-nalogu-na-pribyl-ne-perenositsya-na-sleduyushhie-otchetnye-periody.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!