Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Припиняєте діяльність, що підлягає патентуванню: кого і коли повідомляти?

June 3, 2013

Міндоходів нагадує, що відповідно до ПК юридичні та фізичні особи – підприємці, які надають побутові послуги, реалізують товари у пунктах продажу, здійснюють торгівлю валютними цінностями та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності. При цьому, для здійснення такої діяльності вони повинні придбати торговий патент шляхом подання заявки до органу Міндоходів за місцем сплати збору. 
Якщо суб`єкт господарювання бажає припинити діяльність, що підлягає патентуванню, то він має письмово повідомити про це відповідний територіальний орган Міндоходів до 15 числа місяця, що передує звітному. Таким чином, останнім днем подання письмового повідомлення про припинення такої діяльності є 14 число місяця, що передує звітному.

За матеріалами офіційного веб-порталу Міндоходів.

Розміри ставок зборів за провадження деяких видів підприємницької діяльності, що відносяться до місцевих податків та зборів, можна знайти у Правовій базі «Довідкова інформація» в розділі «Податки та збори».Новини за темою:

Зміна розміру «мінімалки» не міняє сплату за торговий патент

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!